Kamila & Kamil

Kamila & KamilElegancja, piękne kolory i unosząca się miłość- czyli zapraszamy do obejrzenia reportażu ślubnego Kamili & Kamila!

17 lipca 2021 r. miałyśmy przyjemność koordynować ślub Kamili i Kamila. Letni poranek w Krakowie rozpoczął się słonecznie - i taki już pozostał. Przygotowania oraz pierwsza część tego wyjątkowego dnia, odbyły się w radosnej atmosferze w Pałacu Bonerowskim na krakowskim Rynku Głównym. Zdjęcia oddają urok i klimat Pałacu oraz zachwycają. Miejsce jest piękne i niezwykłe.

Następnie udaliśmy się do Kościoła św. Barbary. Cudowna ceremonia! Łzy szczęścia, uściski i życzenia- tak mijał czas do rozpoczęcia przyjęcia weselnego w Restauracji Szara Gęś. Kelnerzy przywitali gości kieliszkiem szampana, cudownie zastawionym stołem a na nich piękne kompozycje kwiatowe. Do późnych godzin wieczornych Nasza Para cieszyła się towarzystwem swoich gości i wspólnie spędzonym czasem.

Dziękujemy za zaufanie i bardzo cieszymy się, że mogłyśmy być w tym Dniu razem z Wami.

 

Koordynacja: Moments Wedding Planner 

Miejsce przygotowań: Pałac Bonerowski

Miejsce przyjęcia: Szara Gęś

Fotograf: PieczkoPietras

Dekoracje & Florystyka: Ślubna euforia flower dream 

Suknia ślubna: Anna Kara

Garnitur: Giacomo Conti 

 

 A nam pozostaje życzyć - Wam Kochana Paro - Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Abyście zawsze byli tacy uśmiechnięci i szczęśliwi jak w tym dniu i celebrowali każdą wspólnie spędzoną chwilę!

poprzednia wiadomość | powrót do listy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

*na wszystkie maile staramy się odpowiadać do 24h.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.