Kasia & Dominik

Kasia & DominikWłoskie wesele w sercu Krakowa? 4 wrzesień - na długo zapamiętamy tę datę. Magia wydarzeń z tego dnia jest nie do opisania. Dobrze, że została wynaleziona fotografia. Dzięki niej możemy odczarować każdy szary dzień, wracając do uśmiechów Kasi i Dominika.

Kilka miesięcy przygotowań, setki maili i telefonów. Ale warto było! Kasia i Dominik to wyjątkowa para. Na co dzień rodzice na pełen etat. Dlatego też organizacja ich wesela była nie lada wyzwaniem. Chciałyśmy zdjąć z nich wszelkie obowiązki i zmartwienia związane z organizacją. Rezultat naszej pracy i pozostałych usługodawców przerósł nasze oczekiwania. 

Kasia i Dominik dzień swojego ślubu rozpoczęli normalnie, jak każdego dnia w domu z dziećmi. W tym czasie my - aby mieć pewność, że wszystko pójdzie po ich myśli dokładałyśmy wszelkich starań, by dopilnować wcześniejszych ustaleń.

Spotkaliśmy się dopiero w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie. Oboje byli uśmiechnięci i rozluźnieni - taki nastrój chciałyśmy osiągnąć. Ceremonia z trójką dzieci nie była łatwa, ale poruszyła najtwardsze serca. 

Dzięki temu, że pogoda dopisała życzenia odbyły się na świeżym powietrzu. Goście wraz z Parą Młodą udali się spacerem do miejsca przyjęcia. Nie było osoby, która nie odwróciłaby się za tą Piękną Parą z dziećmi. 

Krakowska La Campana - cudowna restauracja z nieziemskim ogrodem w centrum miasta. To właśniu tu celebrowali swój dzień. 

Przepyszne jedzenie, muzyka i Oni. Czego chcieć więcej? 

Naszej Parze życzymy takich uśmiechów i zadowolenia każdego dnia. Abyście pielęgnowali wpólne szczęście!

 

Koordynacja: Moments Wedding Planner

Fotograf: Malachite Meadow

Miejsce przyjęcia: La Campana

Dekoracje świetlne: Rustic Illuminations 

Dekoracje & Florystyka: Ślubna euforia flower dream 

 

 

poprzednia wiadomość | powrót do listy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

*na wszystkie maile staramy się odpowiadać do 24h.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.