Zasady współpracy

Współpraca z Weeding Plannerem

Zastanawiasz się jak wygląda współpraca z Nami?

Poniżej przedstawiamy schemat, który przybliży Ci jak działamy.

1. Poznajmy się

Pierwszym krokiem jest umówienie się na dobą kawę i zapoznanie się. Na spotkaniu pragniemy poznać wizję Waszego wymarzonego ślubu
i wesela. Dzięki temu będziemy mogły jak najlepiej dopasować salę weselną oraz innych usługodawców do Waszych potrzeb. Prezentujemy Wam zakres działań i obowiązków, które do nas należą i omawiamy elementy, które są niezbędne, aby zawrzeć związek małżeński. 

Spotkaniez nami jest bezpłatne i nie jest wiążące dla żadnej ze stron.

Po rozmowie z nami, będziecie znali odpowiedź na wszystkie nurtujące Was pytania, jak również będziecie umieli oszacować swój budżet oraz doprecyzować wizję wesela. Od tego momentu macie z nami stały kontakt drogą mailową oraz telefoniczną, gdzie możecie zapytać o wszystkie szczegółowe informacje. 

Po spotkaniu naszym zadaniem jest przygotowanie dla Was kilka propozycji, które najlepiej odpowiadają Waszym oczekiwaniom.

 

 

 

2. Ustalmy szczegóły

Kolejnym krokiem jest przedstawienie Wam ofert dopasowanych do Waszych preferencji, odpowiadająych wcześniejszym założeniom. Prezentujemy Wam również dodatkowe pomysły, które mogą się Wam spodobać. Jest to czas na to, aby doprecyzować początkowe założenia oraz podjąć pierwsze decyzje. 

Otrzymacie również katalogi oraz linki do stron internetowych potencjalnych usługodawców, aby móc na spokojnie się z nimi zapoznać.

Jest to moment, w którym podejmujecie decyzję dotyczącą dalszej współpracy z nami.

3. Zacznijmy działać!

Na tym etapie ustalamy również harmonogram działań i podejmujemy decyzje, które są niezbędne w danym momencie przygotowań. Dostajecie od nas pełen plan oraz wszystkie najważniejsze dokumenty.

Zakładamy indywidualny dokument użytkownika, dzięki któremu
w łatwy sposób będziecie mieć wgląd do aktualnego etapu przygotowań Waszego wesela.

 

PLANUJESZ ŚLUB I WESELE?

Sprawdź, zadzwoń lub napisz!

 

Agencja Moments Wedding Planner powstała
z miłości do perfekcji. Specjalizujemy się
w kompleksowej organizacji ślubów i wesel. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Para Młoda mogła uniknąć stresujących obowiązków,
a przygotowania do ślubu oraz ten wyjątkowy dzień wspominała z błyskiem w oku i uśmiechem na twarzy. 
Dbamy o każdy detal i dostarczamy informacji, które ułatwiają Parze podjęcie trudnych i ważnych decyzji.  Najważniejsze jest dla nas, abyście cieszyli się swoim ślubem,
a my w tym czasie zajmiemy się resztą.
Kontakt

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

*na wszystkie maile staramy się odpowiadać do 24h.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.