Zespół

Agencja Moments Wedding Planner powstała z miłości do perfekcji. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ślubów i wesel. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Para Młoda mogła uniknąć stresujących obowiązków, a przygotowania do ślubu oraz ten wyjątkowy dzień wspominała z błyskiem w oku i uśmiechem na twarzy.

Dbamy o każdy detal

Dostarczamy informacji, które ułatwiają Parze podjęcie trudnych
i ważnych decyzji. Współpracujemy z profesjonalistami, dzięki którym organizowane przez nas wesela i przyjęcia są niezapomniane. Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług. Najważniejsze jest dla nas, abyście cieszyli się swoim ślubem, a my w tym czasie zajmiemy się resztą.

Zapraszamy do współpracy!

Agnieszka & Aneta

Kontakt

Dlaczego My?

Charakteryzujemy się bardzo dobrą organizacją czasu i posiadamy umiejętność pracy pod presją. Łączenie w przeszłości pracy ze studiami nie przeszkodziło nam w spełnianiu własnych marzeń i osiąganiu sukcesów na różnych płaszczyznach, a przy tym nauczyło nas samodyscypliny.

Cechuje nas nieszablonowe myślenie i tworzenie kreatywnych rozwiązań. Przede wszystkim słuchamy Państwa Młodych i jesteśmy
w stanie wyobrazić sobie wizję ich idealnego wesela. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu na specjalistycznym kursie rekomendowanym przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, organizowanym przez Ewę Wardęgę, mamy pewność, że Nasze kompetencje
i umiejętności są w pełni wystarczające do tego, aby móc samodzielnie działać.

Nasza oferta

Certyfikaty

Nie odbieramy przyjemności z planowania ślubu. Przejmujemy od Państwa Młodych najcięższe i najbardziej stresujące obowiązki, tak aby przygotowania do ślubu wspominali z uśmiechem na ustach.

Sprawdź naszą ofertę

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

*na wszystkie maile staramy się odpowiadać do 24h.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.