Zaproszenia w stylu industrialnym

Zaproszenia w stylu industrialnymBoho, glamour, klasyczny, retro czy industrialny? Wybór stylu przyjęcia jest ogromnym wyzwaniem dla Pary Młodej. Rzadko zdarza się, że od razu wie ona jak chciałaby aby ich wesele wyglądało.

Podjęcie tej decyzji jest nie lada wyzwaniem jednak to właśnie ona stanowi punkt wyjścia dla wszystkich dalszych działań związanych z przyjęciem. Coraz częściej zdarza się, że Pary decydują się na styl nowoczesny, który odbiega od tego co najczęściej kojarzy się z weselem.

Odchodzimy wówczas od przesadnie romantycznych dodatków. Dużej ilości serduszek i słodkich kolorów. W tej kwestii zdarza się, że dodatków jest wręcz za dużo co powoduje, że goście sami nie wiedzą na co zwrócić swoją uwagę. Industrializm nie jest jednak równoznaczny z surowym i smutnym klimatem wesela. Jest ono owszem bardziej minimalistyczne lecz ze smakiem. Na swój sposób bardziej oryginalne, a nawet mówi się, że jest pełniejsze emocji.

 

Źródło:https://weheartit.com/entry/171060818


Wybór stylu wesela wiąże się z wieloma decyzjami jak i z wyborem zaproszeń, które odzwierciedlają motyw, który panować będzie na przyjęciu. To właśnie w oparciu o nie nasi goście będą mogli dobrać swoje stroje a nawet prezenty. Należy dokładnie przemyśleć charakter zaproszeń ich kształt i czcionkę. Kluczową kwestią przy stylu industrialnym jest prostota. W związku z tym zaproszenia będą mniej kolorowe co nie znaczy, że będą mniej oryginalne lub nudne. Można teoretycznie odnieść wrażenie, że są one „stare” jednak w rzeczywistości będą zgodne ze współcześnie przyjętymi trendami.

Źródło:https://weheartit.com/entry/305064673


Kolorystyka industrialnych zaproszeń opiera się na odcieniach stonowanych, papierze ekologicznym lub teksturowym, który stanowi idealne tło dla delikatnych dodatków, które się na nich znajdą. Chłodne odcienie ale również pudrowe, bardzo dobrze odnajdą się na tego typu zaproszeniach. Idealnie wpasuje się wnie również złoto lub srebro, które pozwolą podkreślić wyjątkowość tego dnia bez zbędnego przesadnego zdobienia.


Industrialne dodatki to odchodzenie od żywych akcentów, można wykorzystać do nich kwiaty lecz jedynie w ich prostym i surowym wydaniu. Nowoczesność to przede wszystkim geometryczne kształty, metalowe ozdoby i cegły. Wyjątkowość tego rodzaju zaproszeń to rosnąca popularność ich nietypowej formy. Teczki czy kartoniki nie są często spotykane jako zaproszenia ślubne. Brak typowych składanych zaproszeń zawsze jest czymś nowym dla przyzwyczajonych do typowych form zaproszeń gości. Tutaj jednak idealnie odzwierciedlają motyw wesela i wcale nie wydają się czymś zaskakującym czy gorszym. Mimo, że bardzo częściej mniej kojarzy nam się z - gorzej, tutaj wykorzystać możemy różnorodne czcionki dodające uroku lub liczne sentencje zastępujące kolorowe dodatki wykorzystywane na co dzień.Fonty będą więc odpowiednią ozdobą, która przykuje wzrok naszego przyszłego gościa.

Bardzo często Pary Młode obawiają się stylu industrialnego przy wyborze motywu swojego wesela. Myślą, że wówczas ich przyjęcie będzie smutne, puste i bez emocji. Nic bardziej mylnego. To właśnie ten styl pozwoli wyrazić ogromną liczbę emocji. Nie bez powodu stworzono powiedzenie mniej znaczy więcej, które idealnie go opisuje. Prostota i minimalizm pozwala miłość postawić na pierwszym miejscu, a nie przytłaczać ją zbędnymi kolorowymi dodatkami. 

Źródło:http://www.galeriazaproszen.pl/portfolio_page/ekolove-story/

poprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

*na wszystkie maile staramy się odpowiadać do 24h.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.