Blog

1kwiecień

Jak zmienić termin Ślubu?

Przez ostatni czas wiele Par Młodych znalazło się w bardzo trudnej sytuacji. Ich dotychczasowe plany legły w gruzach i ze względów bezpieczeństwa są zobligowane do tego, aby zmienić termin Ślubu. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ jak wiadomo, planowanie Ślubu zajmuje kilka lub kilkanaście miesięcy. Ten czas przygotowań dla wielu Par to sporo bardzo ważnych decyzji, długie godziny rozmów oraz dużo stresu i nerwów. Czy zmiana terminu oznacza powtórkę tego samego? Niekoniecznie... Poniżej zaprezentujemy Wam plan działania, który należy obrać w momencie zmiany terminu Ślubu.

Szczegóły
14marzec

Nie ryzykuj życia swoich najbliższych!

Drodzy, chyba nikt z nas nie spodziewał się takiego rozwoju panującej pandemii. W związku z nadzwyczajną sytuacją, która nastąpiła w naszym kraju wszystkie punkty gastronomiczne, restauracje, sale bankietowe zostały zamknięte. Patrząc z perspektywy dobra społecznego, uważamy, że to bardzo dobra decyzja. Obecnie trwa potężna walka człowieka z siłą, która jak na razie jest bardzo trudna do zatrzymania. A jedynym dobrym posunięciem jest pozostanie w domu i odizolowanie się od innych osób. Co w takim razie z weselem? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Szczegóły
10marzec

Wesele a koronawirus. Czy należy odwołać przyjęcie weselne?

Jako firma zajmująca się organizacją Ślubów oraz przyjęć weselnych z niepokojem obserwujemy rozwój epidemii, którą niesie za sobą wirus SARS- coV-2. Mając na uwadze zbliżające się uroczystości weselne wielu z Was pragniemy przedstawić kilka podstawowych informacji oraz odnieść się do wiadomości, które można przeczytać w mediach społecznościowych. Na wielu grupach związanych z branżą ślubną można przeczytać wypowiedzi załamanych Panien Młodych, które obawiają się, że goście weselni nie zjawią się na uroczystości. Panika panuje również wśród usługodawców, którzy nie są pewni jak sytuacja potoczy się dalej, lub swoje projekty, mają do wykonania za granicą w obszarze, gdzie jest wysokie zagrożenie choroby.

Szczegóły
7marzec

Must Have Panny Młodej

Przed swoim „Wielkim Dniem” każda Panna Młoda powinna sporządzić listę rzeczy, które są niezbędne aby Ten Dzień mógł przebiec bezproblemowo. Tak, aby nie okazał się wielką wpadką, a przy tym jeszcze bardziej stresującym wydarzeniem. Proponowany przeze mnie niezbędnik pozwoli uporządkować te najistotniejsze kwestie i pomoże przyszłym Pannom Młodym w kompletowaniu wszystkich niezbędnych rzeczy.

Dla ułatwienia, pod koniec artykułu macie dostępną pełną listę, którą możecie pobrać!

Szczegóły
19luty

Podróż poślubna - jakie miejsce wybrać?

Po wymarzonej ceremonii ślubnej, męczących przygotowaniach i związanym z nimi stresem nadszedł czas by Młoda Para spędziła chociaż chwilę tylko we dwoje. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście przysłowiowy „miesiąc miodowy” na gorącej rajskiej wyspie, która gwarantuje spokój i upragniony relaks.

Szczegóły
26styczeń

Zimowy ślub - czy warto?

Śnieg, mróz a pomiędzy tym wszystkim piękna Panna Młoda ubrana cała na biało. Podoba Wam się taka perspektywa? Prawdą jest, że sezon ślubny to okres od maja do października ale czy to znaczy, że wesele w innych miesiącach nie może się odbyć? Oczywiście, że może!

Szczegóły

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

*na wszystkie maile staramy się odpowiadać do 24h.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.